„(Prze)żyć bez granic”- Poznań – PL DE MAR

Gimnazjum nr 43 im. PTPN w Poznaniu zaangażowało się w promocję współpracy międzynarodowej oraz edukacji dla zrównoważonego rozwoju w ramach realizacji projektu „(Prze)żyć bez granic”- Poznań – PL DE MAR. Wymiana młodzieży polsko-niemiecko- marokańskiej jest pierwszą tego typu inicjatywą zorganizowaną w  Wielkopolsce przez Polską Akademię Rozwoju.

W dniach od 22.01. do 29. 01.2018r. w auli naszej szkoły od godz. 9,00 do 13,00 będą odbywać się warsztaty taneczne i wokalne prowadzone przez  Mistrza Europy w tańcu nowoczesnym Drittona  Veliu oraz Michała Kowalonka,  wokalistę zespołu Snowman i Myslowitz.

W projekcie tym bierze udział ok. 50 młodych uczestników, naszą szkolę reprezentują uczennice z klasy III b: Patrycja Maciejewska i Wiktoria Nazir.